NOVEMBER

November je s seboj prinesel pravo jesen. Takšno z nižjimi temperaturami  in dežjem.  Pa je že prav tako, narava potrebuje tudi dež. Nam pa takšno vreme ni vzelo dobre volje. Če se je le dalo, smo vseeno šli na prosto, da smo lahko tekali. Ko se ni dalo pa smo brali pravljice, se igrali družabne igre, seveda ustvarjali, obiskali telovadnico in tudi domače naloge smo delali. Pri vsem tem so nam pridno pomagale naše prostovoljke in prostovoljci.

Ta mesec smo tudi praznovali 60. Obletnico šole. V podaljšanem bivanju smo za to priložnost okrasili avli v našem delu šole. Tako lahko nad vrati občudujete naša slikarska dela, sline pa se vam lahko cedijo ob pogledu na torte. Naj vam namignem, že kmalu se boste na naši šoli lahko zares sladkali.

Pred nami pa je december.  Aktiv OPBja vam želi, da bo svetel in vesel kolikor se le da.